Öğrenci

Sınıf Listeleri

Küçült Yazı Tipi Büyüt
Prep 1 (A2 (Uyg. İng.)) Danışman : Merve DEMİR
No Number Name Surname
1 21********32 HARUN TEKİN
2 21********03 İREM ŞULE MADENCİ
3 20********06 KUTLUHAN SABRİ ÇOBAN
4 21********03 MERT AKBULUT
5 21********30 NAZLI ONAYLI
6 21********17 NEFİSE ŞEVVAL YILDIRIM
7 21********88 RABİA DAMAR
8 21********78 SUDE AKGÜN
9 20********06 ŞEYDANUR ÖRGEÇ
10 21********12 TUĞÇE AYDIN
11 21********11 YUSUF KÖSE
Prep 2 (A2 (Uyg. İng.)) Danışman : Sevilay YILDIRIM
No Number Name Surname
1 21********50 AHMET ENES GÜRDAL
2 21********50 ALP ONURKAN DURAN
3 21********33 ASLI BOYALICALI
4 21********93 AYŞENUR ERDOĞAN
5 21********54 ELİF SILA İÇEMER
6 21********38 ESRA EMET KIRAÇ
7 21********67 MERYEM ALEYNA ERSÖZ
8 21********06 MOHAMED AMJAN MOHAMED FAWSIL
9 21********66 MURATCAN FIRAT
10 21********76 OĞUZHAN PEHLİVAN
11 21********13 TUĞBA ERMURAT
12 21********40 YOUSIF NIHAD ABDULRAHMAN AL-BARAZANCHI
Prep 3 (A2 (Uyg. İng.)) Danışman : Yasin AKMAN
No Number Name Surname
1 21********10 AYKUT FURKAN ÖNDER
2 21********44 CEREN KARA
3 21********09 ESİN DİDEM YILMAZ
4 20********52 FATMA NUR YILDIRIM
5 21********16 GAMZE ÖZKAN
6 21********39 HAVVA NUR TAN
7 21********37 SEHER HİVDA BARAN
8 21********02 SEVGİ BEKLEN
9 21********08 ŞEVVAL ALTUNTAŞ
10 21********17 ULAŞ DEMİR
11 21********08 ZELİHA KARAKUŞ
Prep 4 (A2) Danışman : Ezgi SARIBAŞ
No Number Name Surname
1 21********71 ARDA BERKİN MACİT
2 21********20 DOĞUŞ GÖKSAL
3 21********34 ERCAN HÜSEYİNOĞLU
4 21********12 FATMA BEYZA TAŞUCU
5 21********26 FURKAN TAK
6 21********03 HELİN BAŞAK BOZTEKE
7 20********07 MUMİN CARİŞ
8 21********71 YAĞMUR SEZAY
9 21********55 YAĞMUR UĞUR
10 21********03 YAVUZHAN KAYA
11 21********08 YUSUF HAMDİ DELİPOYRAZ
Prep 5 (A1) Danışman : Yunus Emre GÜNER
No Number Name Surname
1 21********73 ABDURRAHMAN ELİBRAHİMOĞLU
2 21********13 BAŞAK BAYINDIR
3 21********99 BERNA AKBULUT
4 21********63 ESLEM ALP
5 21********94 FATMA GİZEM KIRMIZI
6 21********96 FİLİZ ARSLAN
7 21********66 GAMAR ASADOVA
8 21********41 HUMAM HASAN JARJEES ALFARAJ
9 21********51 İNCİ DEMİR
10 19********06 MEHMET NARİN
11 21********97 MELİKE ÖNCÜL
12 21********04 YEŞİM VATANSEVER
13 21********47 ZÜBEYDE ATAK
Prep 6 (A2 (Uyg. İng.)) Danışman : İdil ÇAÇARON
No Number Name Surname
1 21********44 AYŞE TEMEL
2 21********90 BAHRİYE ARIK
3 21********10 CANSU EKİNCİ
4 21********24 DİLANUR YILMAZ
5 21********90 DİLARA ÇINAR
6 21********36 ELİFNUR ÇETİN
7 21********49 EREN SÜTCÜ
8 21********25 MUHAMMED KILIÇ
9 21********66 SEFA AKÇE
10 20********26 SÜMEYE ÖZKAN
11 21********19 YAŞAR KARA
12 21********06 ZEYNEP EREN
Prep 7 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Belgin ÖZTÜRK
No Number Name Surname
1 20********39 AHMET OĞUZHAN KOTANCI
2 20********77 DİLARA GÖK
3 21********11 HASANCAN KILIÇ
4 21********72 HÜSEYİN POLAT
5 21********34 İLKER BİNGÖL
6 21********29 MELİKE ULUYÜZ
7 21********18 MUSTAFA ORHAN
8 21********03 NAZMİYE KAPUSUZ
9 21********68 NEFİSE ÇAĞLAR
10 21********09 ÖZGE YAHŞİ
11 21********34 TUNAHAN KAYAALTI
12 21********85 YUNUS EMRE ALAN
13 20********82 ZİLAN KÖSESOY
Prep 8 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Ulaş KOÇAK
No Number Name Surname
1 21********17 ABDULLAH BASSAL
2 21********42 EMİRHAN TERZİ
3 21********11 KAMİL DİKEN
4 20********78 KEMAL TAVASOĞLU
5 21********08 MUHAMMET MEHDİ UZUN
6 21********18 NİSANUR ÇAYIR
7 21********20 OMAR SULTANİ ACHRAFİ
8 21********23 ONUR KURT
9 21********76 OZAN BARIŞ UTAR
10 21********35 ÖMER ACAR
11 21********36 ŞEYDA GÜLLE
12 21********10 YESIM VULKANI
13 21********43 ZEYNEP TOMAÇ
Prep 9 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Mutlu ZENGİN ÇETİN
No Number Name Surname
1 21********01 ATAKAN HAVUÇGİL
2 21********10 BERRA NUR ŞAHİNTÜRK
3 21********65 CİHAN BULUT
4 20********87 ESRA KIRGİL
5 20********50 GİZEM GÖÇMEN
6 21********22 HASAN AYDIN MERAL
7 21********51 KENAN EGE KARAKAYA
8 21********05 MUHAMMET MUSTAFA DOĞAN
9 21********84 ÖZLEM COŞKUN
10 20********67 RABİA KARAKÖSE
11 21********35 ŞİMAL AYKAÇ
12 20********31 YAKUP KARAKAŞ
13 21********61 ZARİFE BETÜL YILMAZ
Prep 10 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Bahar BIYIKLI KOÇ
No Number Name Surname
1 21********26 BEDİRHAN SUYUSAL
2 21********95 BUSE ŞİMŞEK
3 21********45 DOĞUKAN ELBİR
4 21********40 ESİN ŞAHİN
5 21********32 FATİH CAN
6 21********31 FİDAN ÇELİK
7 21********81 GARİBE ÜNÜŞDÜ
8 21********29 İLAYDA AYDIN
9 21********46 MELİSA AYNUR AYDAŞ
10 21********44 MİNE GÖRAL
11 21********30 MUHAMMED CAN ETİNGÜ
12 21********50 NİSA GÜZ
13 21********52 RAFİYE ÇAM
Prep 11 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Suna SEZER AKGÜN
No Number Name Surname
1 21********06 BERİVAN BAYBARZ
2 21********56 EYLÜL DEMİRAY
3 21********70 GİZEM TEKİN
4 21********57 GÜLŞAN ÇELİK
5 21********25 HALİME ÇELİK
6 21********23 İREM ÇINAR
7 20********96 MEHMET KAZANÇ
8 21********00 MUALLA TAŞ
9 21********78 NAMIK ŞAHİN
10 21********43 ÖMER ALTINTAŞ
11 21********64 SEDANUR EKİCİ
12 21********30 SUDE NAZ BİRİNCİ
13 21********54 YAĞMUR DURSUN
Prep 12 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Ece GİTTİ YİĞİT
No Number Name Surname
1 21********53 BERAT ÇETİN
2 21********01 BÜŞRA AYDIN
3 21********76 ELVİN ABİSOV
4 21********12 EYLÜL NAL
5 20********78 HASAN CAN GÜNEY
6 21********19 HİLAL NUR SAMİRA
7 20********98 NERMİN EROĞLU
8 21********41 NİSA NUR OĞUZ
9 21********86 ONUR OKTULMUŞ
10 20********25 SERKAN AKÇİL
11 21********80 ŞÜHEDA HIZAL
12 21********05 TOYGAR DURDU
13 21********55 UFUK BAŞKAYA
Prep 13 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Ayşe Ceren DENİZ
No Number Name Surname
1 21********41 BERFİN BUSE BÜLBÜL
2 21********11 CANSU TAŞKIN
3 21********05 ESRA KILIÇ
4 21********39 ESRANUR SİVRİ
5 21********58 GÜLSÜM NUR CIRCIR
6 20********93 HAKAN DURAL
7 21********48 HALİS ŞIVĞIN
8 21********69 LÜTFİYE YALÇINER
9 21********15 MEHMET ALİ SEVİNÇ
10 21********61 SEHER ASLIYÜKSEK
11 21********82 SERDAR TUNA
12 20********71 ŞEHADET YAĞMUR ERDEMLİ
13 21********23 TUĞÇE YILMAZ
Prep 14 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Ümran ÜSTÜNBAŞ
No Number Name Surname
1 21********79 AYŞE YETER
2 21********87 AYŞE SELEN PİLE
3 20********39 BARAN MERT KİRACI
4 21********04 CANSU AYRANCI
5 21********98 FEYZANUR ÜNAL
6 20********21 GAMZE DEMİRCİ
7 21********67 İREM TOPCU
8 20********85 İRFAN YILMAZ
9 21********08 MEHMET CEYLAN
10 21********98 MUHİTTİN ÖZBAKIR
11 21********22 PAKİZE DUMANSIZOĞLU
12 21********40 ŞEYMA NUR ÖZKARA
13 21********58 YAREN GÜZELSEVGİ
Prep 15 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Olcay KABACALI
No Number Name Surname
1 21********94 CENNET YAZIT
2 21********10 CEYDA NUR ÖZCAN
3 20********62 EBRAR ÖZDEMİR
4 21********44 FATMA BUSE AKAN
5 21********14 FATMA SUDE DOĞAN
6 21********80 GAMZE KARACA
7 21********55 HİLAL KURŞUN
8 21********12 İREM UZUN
9 21********58 İREMNUR DEMİR
10 20********36 KAMURAN ÇOLTU
11 20********46 MELİKE CIRIK
12 21********35 NAZAR KIRAT
13 21********52 NİDA NUR TUNÇEL
14 21********31 TUĞÇEN BAĞCI
Prep 16 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Pelin BALKAN
No Number Name Surname
1 21********59 ASLI KARATAŞ
2 21********37 AYŞE ÖNER
3 21********46 BEDİA DOĞAN
4 21********97 DENİZ CAN DERİN
5 21********34 DUYGU MELEK SÖNMEZ
6 21********07 ELÇİM ŞİMŞEK
7 21********01 ENİS KONAK
8 20********56 FATİH ÇETİNKAYA
9 21********24 FURKAN BOZDEMİR
10 20********87 GÜLFİDAN ERDOĞAN
11 21********37 MEHMET EMİN ASLAN
12 20********03 NEVAL BOZHAN
13 20********68 YILDIZ İREM ÇAMSARI
14 21********81 ZEYNEP SILA KAYA
Prep 17 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Demet KULAÇ
No Number Name Surname
1 21********42 ALİ İHSAN ERGÜVEN
2 21********25 AYHAN BUĞRA GÜLTEKİN
3 21********13 ÇAĞLA BEDİR
4 21********53 EBRU ÖZYAKIŞIR
5 21********35 EDA NUR ÜZÜLMEZ
6 20********01 FİKRİYE NUR CANOĞLU
7 21********42 FİLİZ KAYA
8 20********54 KADER GEZER
9 20********81 MERT DEMİRCİ
10 21********21 MERTCAN ARI
11 21********20 MERVE AYŞENUR YILDIZ
12 21********26 RESUL KARABİBER
13 21********36 ZEYNEP ÖZKÖK
Prep 19 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Sinem ÖĞE AYDIN
No Number Name Surname
1 21********73 ASUDE TAŞ
2 21********67 DESTAN SARIGÜL
3 21********91 EDANUR GÜL
4 20********35 ELİF ÇETİNKAYA
5 21********15 ERKAN NİZAMOĞLU
6 21********22 GÖKÇE TOPUZ
7 21********65 MUHAMMET REHA ÇİÇEK
8 21********19 NAZAR ÜRKMEZ
9 21********06 SAFFET ELHATİB
10 20********47 SEMİYENUR AYBUGA
11 20********47 ŞAFAK ALTIN
12 21********09 YASEMİN KOCAMAN
Prep 21 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Emrah Baki BAŞOĞLU
No Number Name Surname
1 21********05 ALEYNA BEYAZGÜL
2 21********10 AYŞE ÇİĞNİTAŞ
3 21********71 BİLGE NUR DAĞ
4 20********30 EMRE CEYRAN
5 21********42 ESRA KOZA
6 20********01 FARUK KARAGÜL
7 21********25 FATMA ERSEVER
8 21********14 HASAN ÖZ
9 20********95 KADER AYDIN
10 20********37 KEVSER BİRİNCİ
11 21********38 MELİKE YENİGÜN
12 21********62 NEŞE ŞEN
13 20********65 ŞEYMA KOÇ
Prep 22 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Kudret HURDACI
No Number Name Surname
1 21********09 AHMET BAŞ
2 20********16 AYŞEGÜL KALENDER
3 21********71 DİLAN KURUMLU
4 21********63 EMİN BERKAY ÇAVUŞ
5 21********70 EMİR CAN GÜLTEKİN
6 21********43 ENES KAYA
7 20********08 HARUN EMRE AKÇAY
8 20********18 HİLAL BÜLBÜL
9 21********43 HÜMEYRA ÇELİKER
10 21********03 NESRİN AYHAN
11 20********21 SEVDA DOĞAN
12 20********52 SUDE KESKİN
13 20********68 ŞEVVAL ŞAHİN
14 20********15 YASEMİN TUĞÇE DOLĞUN
Prep 23 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Hazal Gül İNCE
No Number Name Surname
1 21********09 AYŞE AKBAŞ
2 21********69 BERKAY EKTEPE
3 21********62 BEYZA NUR AKPINAR
4 21********70 DERYA KONAR
5 20********05 EDANUR TOKOĞLU
6 21********66 EMRE KAYA
7 21********32 İREM DOĞAN
8 20********40 MUHAMMET ALİ ÖZAVAN
9 21********17 NURHAN TEZCAN
10 21********96 ONUR TURAN
11 20********75 PELDA ROZERİN CEYLAN
12 20********97 RABİA YILDIRIM
13 21********56 ZEYNEP KARAIRMAK
Prep 24 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Bora PULAT
No Number Name Surname
1 21********83 BERİVAN BAYANSALDUZ
2 20********41 ÇİĞDEM KORKMAZ
3 21********21 ESRA ERCİ
4 20********57 FİRDEVS ÖZTÜRK
5 20********11 FURKAN BİLİR
6 21********19 MELİKE DEMİR
7 21********92 MELİKE YALINIZ
8 21********00 MERVE KIRMANOĞLU
9 21********08 SUAT YUSUF ÖZBEZEYEN
10 21********42 ŞEVVAL YEŞİLYURT
11 20********97 VOLKAN BÜTÜNER
12 21********24 YAREN TOPÇU
13 21********63 YELİZ SARIDEDE
Prep 25 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Hatice TOPTAN
No Number Name Surname
1 21********14 AHMET KAYATUZU
2 21********63 AHMET ENES ŞENOL
3 21********46 BERFİN KARADUMAN
4 20********20 BÜŞRA ŞEVVAL AYDIN
5 21********61 ELİFCAN ZABUN
6 21********24 ENES KÜÇÜK
7 21********47 EROL KORKMAZ
8 21********79 HASAN ARDA DEMİR
9 20********37 KHALED ALMOTLEK
10 20********12 SEDEF HIŞIR
11 21********91 YAREN ŞAHİN
12 21********48 YEŞİM ÇEVİK
13 21********31 ZEYNEP KINALI
Prep 26 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Gülçin ÖZGÖZ GÜLENÇ
No Number Name Surname
1 21********72 BERKE YİĞİT YAŞAR
2 21********40 BİLAL YAVUKLU
3 21********34 BURAK DEMİREL
4 20********09 ERDEM SİNANOĞLU
5 21********59 HİLAL BULUT
6 21********14 NERİMAN KAYAR
7 21********13 TUĞBA ARAS
8 21********18 TUĞBANUR KANAYIRAN
9 21********06 TÜRKER TÜRNÜKLÜ
10 21********93 YASİN KİPER
11 21********69 YUSUF EMRE BOYLUĞ
12 21********65 ZERRİN ŞANLI
Prep 27 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Ali ORHAN
No Number Name Surname
1 21********10 ALİ ERTÜRK TORLAK
2 20********43 ALİCAN CİVELEK
3 21********62 AZRA BAKICI
4 20********42 BETÜL EFİLOĞLU
5 21********02 CAN DENİZ
6 21********77 EDANUR KORKUT
7 21********75 OSMAN EMRE KARABULUT
8 21********17 RUMEYSA KONYAR
9 21********59 SALİHA EREN
10 21********19 SUEDA İNAN
11 21********05 UMUT SEMERCİ
12 21********99 ZEKİYE KARALAR
13 21********26 ZİLAN SÖNMEZ
Prep 28 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Duygu SAĞLAM
No Number Name Surname
1 21********39 ABDULMALEK HAMID MAHMOOD MAHMOOD
2 21********48 EBRAR AYTAN
3 21********74 ESMANUR ÇINAR
4 21********41 ESRA NUR AYDIN
5 21********74 GÖRKEM KURT
6 21********03 GÜRKAN İBRAHİM ASLANCAN
7 21********31 HÜSEYİN DURMAZ
8 21********04 KENAN GÜRSEL BEKİROĞLU
9 21********27 MOHAMED ELKHAMESY
10 21********59 MÜNEVER KASIRGA
11 21********15 SEVGİ ERMUŞAT
12 21********89 SÜMEYYE MUHCU
13 21********40 ZAİNAB HUSSEİN
14 21********03 ZEYNEP TURAN
Prep 29 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Gizem PARSOVA
No Number Name Surname
1 21********47 ALİ CAN KOCA
2 21********37 ALİ EMRE KALA
3 21********47 BAHAR TAŞ
4 21********09 EBRU ERSÖZ
5 20********35 ENES SELÇUK ÖZCAN
6 20********92 EREN YILDIZ
7 21********18 EREN ERDEM UĞURLU
8 21********02 LEYLA ÖZKAN
9 21********18 ONUR ÖZTÜRK
10 21********12 ORKUN KARA
11 21********16 ÖMER FARUK BERBER
12 21********01 SEFA AYTEKİN
13 21********13 YUSUF EMİR AK
Prep 30 (A1 (Uyg. Ing)) Danışman : Oya BARUTÇU
No Number Name Surname
1 21********63 BARIŞ MUTLU
2 21********79 CANSEL KARAAĞAÇ
3 21********06 ERAY ÇAKIR
4 21********32 FURKAN KARAKAYA
5 21********50 GÜLTEN YÜCEL
6 21********04 HALİL GÜLLE
7 21********17 MEHMET ALİ BOSTANCIOĞLU
8 21********75 MELİKE ESENGÜL
9 21********62 MERVE DURMUŞ
10 21********01 NEJDET AKDUMAN
11 21********83 NİLGÜN ŞEKER
12 21********67 SEFA ÇİÇEK
13 21********23 VOLKAN BÖRKLÜOĞLU
Prep 31 (A1) Danışman : Gamze YILMAZ
No Number Name Surname
1 21********35 BURAK ATASEVER
2 20********49 BÜŞRA KONAK
3 21********27 BÜŞRA TOPCU
4 21********37 FURKAN DELİCAN
5 21********11 HASAN BASRİ KAPAR
6 21********60 HATİCE ARABACI
7 21********01 MERTCAN MERT
8 21********48 MUAZZEZ KILIÇ
9 21********51 MURAT KAPUCU
10 21********09 OĞUZHAN COŞKUN
11 21********41 ÖMER DEMİR
12 21********32 PINAR ÇELEBİ
13 21********04 RÜMEYSA AKKURT
Prep 32 (A1) Danışman : Nihan GÜNGÖR
No Number Name Surname
1 21********05 ALİCAN ÖNAL
2 20********04 CEREN KAÇAR
3 21********40 DİLARA KARACA
4 21********44 EMRECAN ONĞULU
5 21********13 ENES ÇIRNAZ
6 21********05 HAYRUNNİSA TOKMAK
7 21********46 İSA BÖĞÜŞ
8 21********05 MEHMET GÜLER
9 21********47 MERVE KARAKAYA
10 21********19 MUHAMMED YÖRÜK
11 21********15 MUHARREM EREN DEMİRCİ
12 20********13 TARIK DURAK
13 20********05 ZEYNEP ÖNCEL
Prep 33 (A1) Danışman : Eda BAKİ ZENGİN
No Number Name Surname
1 20********20 ALİ TOPCU
2 21********04 BATUHAN ÖZKAN
3 21********38 BERKAN KALAYCIOĞLU
4 21********52 CEYDA SEVİNÇ
5 21********82 EMİR BARAN KAYABAŞI
6 21********70 FURKAN BERK TOPÇU
7 21********53 MEHMET KARAKAŞ
8 21********31 MUHAMMED FURKAN ÇELİK
9 20********75 SALİH BEKTAŞOĞLU
10 21********04 SULTAN CİVELEK
11 21********14 YAĞIZ ZAMAN
12 21********06 YİĞİT ÖREN
13 21********12 ZİLAN YILMAZ
Prep 34 (A1) Danışman : İ. Kerem ÖZTÜRK
No Number Name Surname
1 21********76 DENİZ KILIÇ
2 21********32 DİLANUR EFENDİOĞLU
3 21********04 EMİRHAN GÜZEL
4 21********57 HÜSEYİN IŞIK
5 21********66 KADRİYE ERTÜRK
6 21********31 MUSTAFA SARAYOĞLU
7 21********46 NURDAN UYANIK
8 21********07 ÖMER CAMCI
9 21********28 SUDENUR BOSTAN
10 21********52 VEDAT BAKIR
11 21********20 ZEHRA NİDA ÇAVDAR
12 21********74 ZEYNEP DEMİR
13 21********23 ZEYNEP YAREN KOÇAK
Prep 35 (A1) Danışman : Mine KARADENİZ
No Number Name Surname
1 21********10 ALEYNA NUR YILDIRIM
2 21********02 BÜŞRA DAĞDEVİREN
3 21********54 EMİRCAN ARI
4 21********07 EMİRHAN ÇAVUŞOĞLU
5 21********66 EMRE SEVEN
6 21********65 İSMAİL HACI BEKAR
7 21********01 MUSTAFA SALİH BAYINDIR
8 20********64 SAYYAD ISMAYILOV
9 21********19 SERHAT KURU
10 21********33 SEYHAN SERT
11 21********60 TAHA YASİN GÜRLER
12 21********80 YİĞİTHAN ERSOY
13 21********81 YUSUF TÜRK
Prep 36 (A1) Danışman : Meral GÜNSAN
No Number Name Surname
1 21********33 BERRE ERCİYAS
2 21********18 CAFER DAĞ
3 21********12 ÇAĞLA KILIÇARSLAN
4 21********09 ÇAĞRI SARI
5 21********10 EMİRHAN KILIÇ
6 21********05 EMRE SAYGI
7 20********03 ENSAR ERDOĞAN
8 21********36 FURKAN YILMAZ
9 21********02 İLAYDA BAYRAM
10 21********68 İREM AVCI
11 21********21 MEHMET KARABAT
12 21********29 TUNAHAN UYSAL
13 21********27 YUSUF ARSLAN
Prep 37 (A1) Danışman : Zeral BOZKURT
No Number Name Surname
1 21********16 ABDÜLSAMET KAYA
2 21********42 BAHADIR BAKIRCAN
3 21********05 BERKE TUNCEL
4 21********45 BÜŞRA ER
5 21********14 EKREM KORKMAZ
6 21********56 İBRAHİM BENER KARACA
7 21********64 MEHMET EMİN GÜLHAN
8 21********15 MİRZA DÖNMEZ
9 21********06 MUHAMMED GÖKALP KURT
10 21********13 OĞUZHAN SEVİM
11 21********28 ÖMER FARUK ÖZDOĞAN
12 21********22 SEFA DEMİRAL
13 21********73 TALHA KEREM DURĞUT
Prep 38 (A1) Danışman : Betül BAŞ
No Number Name Surname
1 21********69 ATAKAN ÇELİKBAZI
2 21********53 BETÜL YILMAZ
3 20********31 DOĞAN DİLMAÇ
4 21********13 EMİN CAN KANYILMAZ
5 21********04 ESMA SİPAHİ
6 21********41 GÜLŞAH ERDAL
7 21********13 HUSSEIN TAREQ ADEEB AL-AZZAWI
8 21********50 HÜMEYRA YİĞİT
9 20********68 MAHAMMAD ABDULLAYEV
10 21********39 SAMET KISABOYUN
11 21********04 SAVAŞCAN LAVAS
12 21********16 VAKKAS YAN
13 21********30 ZEHRA ALKAN
Prep 39 (A1) Danışman : Esra SAKA
No Number Name Surname
1 20********08 ANAS JANABI
2 21********58 BERKANT ENSAR KALİNCİK
3 21********78 BERKE UYAR
4 20********19 ESMA YILDIRIM
5 21********02 GÖKHAN BODUR
6 21********05 İHSAN GÜNAYDIN
7 21********43 KADİR TEZER
8 21********02 MURAT AKYAYLA
9 20********26 MURAT ERDEM ÇOBAN
10 20********36 SENANUR BAYŞİ
11 21********77 SEYMEN HİÇYILMAZ
12 20********01 YİĞİTCAN BULUT
13 21********38 ZEYNEP ÖZDEMİR
Prep 40 (A1) Danışman : İnan TEKİN
No Number Name Surname
1 21********80 AHMED BAKARIA
2 21********78 ALI AL NAJJAR
3 21********87 AMİN CEYİYEV
4 21********03 BERAT AYDIN
5 21********04 BEYZA TATLI
6 21********01 ENFAL CEBRAİL SAFRAN
7 21********92 GULNAR ALIJANOVA
8 21********02 İSMAİL HAKKI DİNÇ
9 21********97 MAMADOU SAIDOU DIALLO
10 21********02 MEHMET NİHAT SERKAN OĞUZ
11 21********30 MOHAMMAD IGBARIA
12 21********15 MUNTASER SAYED ISSA MULHEM
13 21********01 OGÜN YÜKSEL
14 21********03 SENA GÜNGÖRMÜŞ
15 21********96 SULAIMAN KHALED HUSSEIN AL-HAGURI
16 21********94 zaid ahmad tawqir
E-Prep 1 (A2 (Uyg. Ing) (İÖ)) Danışman : Meral GÜNSAN
No Number Name Surname
1 21********13 ASLI KARAKIŞ
2 21********41 BURÇİN ÇAKIN
3 21********70 CEYDA GEZEROĞLU
4 21********73 DİLEK ERSEZEN
5 21********34 EBRANUR ER
6 21********14 ELİF ODABAŞI
7 21********76 EREN YAPICI
8 21********18 İLKNUR SAYDAM
9 21********01 İREM CAN
10 21********24 SENANUR ÖNAL
11 21********87 ŞÜKRÜ ONUR ERKİN
12 20********95 TÜLİN SEVİNDİK
13 21********23 ÜMMÜGÜLSÜM ÖZSOY
14 21********65 ZİLAN ÖZDEMİR
E-Prep 2 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : İshak TURAN
No Number Name Surname
1 21********50 AHMET DOĞU
2 21********31 ALEYNA ERDEN
3 21********66 ASUDE ÖZCAN
4 21********46 AYŞE GÜLER
5 21********36 BAYRAM YILMAZ
6 21********62 BETÜL DERE
7 21********31 BEYZA NUR KARADENİZ
8 20********17 BUĞRA BOSTANCI
9 21********43 BÜŞRA ATIŞ
10 21********37 CANSU ÖZDİN
11 21********77 DİYAR AKMAN
12 21********13 EMRE KARTAL
13 21********62 FATMA NUR TÜNAY
14 21********45 FUNDA ZAMAN
15 21********12 GÖKAY GENÇ
16 21********17 HİLAL BİRİNCİ
17 21********58 HÜLYA ÖZDEMİR
18 21********38 MELİKE CANPOLAT
19 21********15 MELİKE TOPAL
20 20********82 SELİM KARGI
21 21********63 SELİNAY DARCAN
22 21********21 SELİNAY KORKMAZ
23 21********48 SERDAR BURAK KARACA
24 21********18 ŞEYMA YAĞMUR SAV
25 21********64 TEVCİDE ŞAMAN
26 21********22 TUHANA HAZAL YİĞİT
27 21********36 YAĞMUR ÇEKİÇ
28 21********19 YUNUS EMRE KUL
29 20********65 YUSUF ÖZDEMİR
30 21********48 ZEHRA AKTEKİN
E-Prep 3 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Mine KARADENİZ
No Number Name Surname
1 20********72 ALİ İLÇİ
2 20********23 ASED LALY
3 20********40 AYŞE SÖZEN
4 21********30 AYŞENUR AYDOĞAN
5 21********32 AYŞENUR TOKTAY
6 20********91 BELGİN YILDIZ
7 21********38 BERİVAN DEMİRKIRAN
8 21********61 BETÜL ÇAKIR
9 21********49 BİKEMSU ÇALIŞKAN
10 21********06 CEMRESU DANE
11 21********51 DOĞAN CAN ŞAHİN
12 21********25 ELİF ERTEKİN
13 20********68 EMİNE AYDIN
14 20********23 EMİR CAN
15 21********25 EZGİ ÇALIK
16 20********74 FERHAT COŞKUN
17 20********51 HAVİN ÇELİK
18 21********44 HAZALNAZ KIZILIRMAK
19 20********94 KUBRA ASLAN
20 20********66 MELİH CAN MINTAZ
21 21********01 MELİKE KILAVUZ
22 20********87 MUSTAFA KEMAL ÇABUK
23 21********11 NAZLICAN BAĞLASAN
24 21********91 NESRİN ALP
25 21********28 RAHMETULLAH SEVİNÇ
26 20********59 RÜMEYSA AVCI
27 21********41 SEYMEN NECDET BULUT
28 20********29 SÜMEYRA BOZDEMİR
29 21********04 YÜSRA KATILMAZ
30 21********13 ZEYNEP SENA TOSUN
E-Prep 4 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Esra SAKA
No Number Name Surname
1 21********60 ABDULLAH ALGAN
2 21********29 ABDULSAMET ARSLANHAN
3 21********46 ALEYNA KAYA
4 20********79 AYŞE DAŞBAŞI
5 20********83 AYŞEGÜL DAĞ
6 20********63 AYŞENUR ÇELİK
7 21********58 BERFİN ESİN
8 20********20 BEYZANUR ZURNACI
9 21********27 BÜŞRA SARIYILDIZ
10 21********35 CANER ELCİ
11 21********57 DİLA ORTAOĞLAN
12 20********44 DİLARA DURAN
13 20********22 ECE KAHRAMAN
14 21********10 EMİRHAN DOĞAN
15 21********82 ERKAM EMİR
16 21********13 GİZEM YOLADI
17 20********68 GÜLBAHAR VERDİ
18 21********08 HATİCE AKÇA
19 20********77 KÜBRA DEMİR
20 21********42 MEHMET GÖZEL
21 21********24 MERVE KESİCİ
22 21********45 MUSTAFA BURAK GÜZ
23 20********00 ÖMER LAÇİN
24 20********93 ÖMER FURKAN ÇOŞKUN
25 20********55 RAMAZAN HASER
26 21********28 SEMANUR İLERİ
27 21********27 TALHA DEMİRTAŞ
28 21********36 ZELAL LAÇİN
29 20********30 ZEYNEP MELİSA ÖZDEMİR
E-Prep 5 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Duygu SAĞLAM
No Number Name Surname
1 21********56 ADALET DÜZEL
2 20********14 ALPER DAĞDELEN
3 21********52 ANIL MERT YARDIM
4 20********01 AYŞE AKÇAN
5 21********57 BEYZA ŞİRİN SARIKAYA
6 20********04 ÇAĞLA SOLMAZ
7 20********18 DİLEK GÜMÜŞ
8 20********19 DUYGU KONAR
9 21********51 ERDOĞAN TANIŞ
10 21********47 GÖRKEM ÖZÇELİK
11 21********97 HAMDİYE KARİMAN
12 21********98 İREMNUR ALPKAYA
13 20********35 KARDELEN POLAT
14 21********99 MERT KÜÇÜK
15 20********31 MERVE DEMİR
16 21********12 MUSTAFA KARAKUZU
17 20********67 ONUR ŞAHAN
18 21********06 OZAN POLAT
19 20********07 ÖZLEM ÖREN
20 21********52 RECEP ÇABUK
21 20********01 RIFAT ÇELİK
22 21********57 SERGEN TAŞ
23 21********49 SILA TUNÇAY
24 21********38 UMUT ÇİÇEK
25 21********09 VOLKAN TOGAÇ
26 21********09 VOLKAN UZUNDAL
E-Prep 6 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Sinem ÖĞE AYDIN
No Number Name Surname
1 21********29 BİRKAN SEVİLMİŞ
2 20********35 ELİF KESKİN
3 21********92 FATMA TOSUN
4 21********42 FATMA ZEHRA AYDEMİR
5 21********02 İBRAHİM İNCE
6 20********33 KADRİYE GÜNGÖR
7 20********46 MEHMET ERBOĞA
8 21********05 MUHAMMED ENES KAYMAZ
9 20********52 MÜNÜR MERCAN
10 20********80 NAZLI ŞEVVAL MUTLUER
11 21********75 SEMA UĞRAÇ
12 20********32 SİBEL KAMBER
13 21********16 YASEMİN ŞAHİN
E-Prep 7 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Bahar BIYIKLI KOÇ
No Number Name Surname
1 20********84 ALİ BURAK BAĞIRGAN
2 20********45 EMİNE GÜNDOĞAN
3 21********59 EMRULLAH DEMİR
4 21********80 GİZEM EROĞLU
5 21********68 HELİN YILDIZ
6 21********55 İPEKNUR KALKAN
7 21********03 KUDRET HAYIRSÖZ
8 20********82 ÖZGÜR ÖZTÜRK
9 20********37 SİNAN MIRDIK
10 20********40 SÜLEYMAN ODABAŞ
11 21********59 ŞAHABETTİN SERDAR SAVRAN
12 21********11 YAĞMUR TOGAL
13 21********33 ZEYNEP ÜNAL
E-Prep 8 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Nihan GÜNGÖR
No Number Name Surname
1 21********20 ADİL ÖZSOY
2 20********20 AYŞE FATMA KURUKOL
3 21********16 BURAK TALHA GÜMÜŞ
4 20********09 ERKAN MAYDA
5 21********40 ESRA ÖZCAN
6 21********44 GÜLSEMA HORZUM
7 21********53 İSMAİL ALTAY
8 21********54 MERVE ERGİN
9 21********07 PINAR ÇELİK
10 21********02 ROZA DEMİRALP
11 20********59 SELMA VERGÜL
12 21********35 SEMA NUR ÜNALDI
13 21********08 ŞUHEDA YILMAZ
E-Prep 9 (A1 (Uyg. İng.) (İÖ)) Danışman : Kudret HURDACI
No Number Name Surname
1 21********45 AHSEN TOKSÖZ
2 21********02 ALİ KARA
3 21********88 FATMAGÜL DOĞAN
4 20********57 FEHMİ KARTAL
5 21********53 HALİT ÇİFTÇİ
6 21********19 NİSA SİMAY ÇAVAŞ
7 20********28 RABİA ARAZ
8 21********29 SENANUR EROL
9 21********39 SEVİLAY DUMLU
10 21********37 ŞENGÜL ŞENYER
11 21********34 ŞERİFE HAN
12 21********96 ŞEYMA KAPTI
13 21********32 ZEYNEP SUDE ŞENGÜL
ELL 1 (B1 (İng. Dili)) Danışman : Ayla KARSAN
No Number Name Surname
1 21********26 ALİHAN CANSIZ
2 21********20 AYŞE İLAYDA DURU
3 21********28 AYŞE SEVİM YILDIZ
4 21********13 AYŞENUR AKTAĞ
5 21********18 BAHAR GÜNEŞ
6 20********42 BERFİN MİNSİN
7 21********22 DOĞUKAN YEŞİL
8 21********27 EMİNE GÜLER
9 21********66 ERTUĞRUL CEYHUN GÜNAY
10 21********14 GÜLSEREN ERKUL
11 21********73 KUDRET CEMRE ÖZAL
12 21********12 MESUT EMRE KIŞTAN
13 21********09 RAHAF MEDHAT SALEH AL-GBURI
14 20********07 SELİMHAN KARA
15 21********17 SIDRA AL MAHMOUD
16 21********19 TÜRKAN KARAYEL
17 21********21 YAREN KIZILHAN
18 21********17 ZEYNEP BÜŞRA KOYMATCIK
ELL 2 (B1 (İng. Dili)) Danışman : Nurdem Elif ÇOLAK
No Number Name Surname
1 21********43 ATASAGUN KAYRA İNCE
2 21********55 BATUHAN ALTUNYAY
3 21********50 BERKE BORA KALAYCIKLI
4 21********46 BEYZA ŞENYAYLA
5 21********44 BÜŞRA ÇAM
6 21********41 CEMRE UZUN
7 20********14 ÇİĞDEM KOÇOĞLU
8 20********72 ELİF BEYZA ÖZATA
9 21********47 FATMA SALTIKALP
10 20********51 GAMZE ÇETİNKAYA
11 21********38 İREM BAYRAM
12 20********24 MELİKE SEZEN
13 20********14 MUNTAHA QAROT
14 21********39 MURAT MEŞE
15 21********40 RABİA ARSLANBUĞA
16 21********48 SEDANUR AKKAYA
17 21********45 YUNUS YALÇIN
18 21********53 ZİŞAN YAŞAR
ELL 3 (B1 (İng. Dili)) Danışman : Soner SÖZLER
No Number Name Surname
1 20********38 ALİ YILMAZ
2 21********56 BUSE ATICI
3 21********68 CEYDA KOL
4 21********58 DİLAY YILMAZ
5 21********63 DÖNDÜ KARAKUŞ
6 21********71 HAVVA SUDE ÖZTÜRK
7 21********60 İLAYDA ÇETİN
8 21********72 MELİKE YENİLMEZ
9 21********16 NANSY ABOU ZAINEH
10 21********67 SENA ÇİVİCİ
11 21********64 SENANUR ŞAHAN
12 21********70 UTKU KOCAOĞLU
13 21********69 ZEYNEP DAŞPINAR
14 21********62 ZEYNEP EYMEN DUMAN
ELL 4 (B1 (İng. Dili)) Danışman : Sevda ÇİMEN
No Number Name Surname
1 21********37 AYŞE SERRA ODABAŞI
2 21********02 BERFİN KARAKUŞ
3 21********29 ECREN BAŞOĞLU
4 21********11 İREM KÜÇÜKMUSTAFA
5 21********35 KÜBRA NUR KUTLU
6 21********33 MELİSA YAZICI
7 20********01 NALAN KARACAOĞLU
8 21********30 SAMET DALGIÇ
9 21********03 SEHER AVCI
10 21********36 SİNEM KABAK
11 21********05 ŞEVVAL TUNÇEL
12 21********09 YAREN ÇINAR
13 21********31 ZEYNEP YILMAN
E-ELL 1 (B1 (Ing. Dili (İÖ))) Danışman : Ümran ÜSTÜNBAŞ
No Number Name Surname
1 21********08 ALİ TALHA EYMEN
2 21********24 ARİF VURAL
3 21********06 AYŞENUR CAN
4 21********14 BERFİN TASMAN
5 21********17 BERKAY BİÇER
6 21********33 BERRE CESUR
7 21********28 BETÜL ES
8 21********12 BETÜL KAÇAL
9 21********30 BİNNUR TARKAN
10 21********15 BİRSEN KARACA
11 21********25 CEREN KADIOĞLU
12 21********02 CIYAN OSMAN
13 20********52 DİLARA TAŞDEMİR
14 21********05 DURU ALGIR
15 21********10 EBRU TORAMAN
16 20********16 ELİF TOPAKTAŞ
17 21********26 EMİRCAN USTALAR
18 21********02 EREN CUCİ
19 21********27 ESRA ERTEKİN
20 21********23 FATİH ŞIKER
21 21********31 GÜLHANIM YILMAZ
22 21********07 IRMAK ŞARKİR
23 21********29 KEMAL YALÇIN
24 21********16 MAHMUT ENES VELİ
25 21********20 MERT TÜRKKAN
26 21********01 MUSTAFA FURKAN EROL
27 20********54 NAZLI ULUSOY
28 20********51 NİLAY TURAN
29 21********32 ONUR AYDIN
30 21********04 RAFET ÖNKÜÇÜK
31 21********04 RQQH MEDHAT SALEH AL-GBURI
32 21********09 SEDA NUR KASARCI
33 21********64 UFUK TAN BULUT
34 21********22 UTKU GÜLBAHÇE
35 21********11 YİĞİT EROL
E-ELL 2 (B1 (Ing. Dili (İÖ))) Danışman : Eda BAKİ ZENGİN
No Number Name Surname
1 21********60 AHMET KAAN IŞIKAL
2 21********59 AHMET OĞUZHAN TURGUT
3 21********54 ALİ RIZA DUMRUL
4 21********58 ALİ RIZA ÖZBİLEK
5 21********36 BENGİSU KAYA
6 21********57 BEYZA GÜMÜŞ
7 21********41 BEYZA OKCU
8 21********37 BUĞRAHAN ARSLAN
9 21********34 ECEMNUR GÜMÜŞ
10 21********45 ELİF YÜKSEL
11 21********53 ENES BAYRAM
12 21********62 FURKAN MURAT
13 21********43 GÖKÇEM TÜMSEKÇALI
14 21********63 HAMİT ERAY DELİDUMAN
15 21********47 HÜSEYİN CAN ÇAKAR
16 21********61 IKRA NUR ERDOĞAN
17 21********03 İLAYDA AYDINOĞLU
18 21********42 NAZLI EROĞLU
19 21********13 NUR ELHUDA MOHAMMAD
20 20********44 NURCİHAN YAVUZBAŞ
21 21********44 OSMAN FINDIK
22 21********50 ÖYKÜ SELVİ
23 21********46 ÖZNUR SİMAY YÜKSEL
24 21********40 RAHİME GERGER
25 21********39 ROJİN ŞANLI
26 21********52 SEMANUR TORUN
27 21********51 SENANUR ORHAN
28 20********20 SHAHNOZA YUSUPOVA
29 21********49 SILA ÇAPARKAYA
30 21********48 SUDE ÇAĞLAR
31 21********15 ZAIN ALAABDEEN A TH SH SH ALRUWEAE
32 21********35 ZELAL BALKA
33 21********38 ZEYNEP SU
34 21********55 ZEYNEP TUNA
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin