Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde yayınlanan Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi, Batı Karadeniz Tıp Dergisi ile Yükseköğretim ve Bilim Dergisi Editörler Kurulu ile İngilizce Dil Editörleri Toplantısı.

Küçült Yazı Tipi Büyüt
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde yayınlanan Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi (https://dergipark.org.tr/tr/pub/tudod) , Batı Karadeniz Tıp Dergisi (https://dergipark.org.tr/tr/pub/mjwbs) ile Yükseköğretim ve Bilim Dergisi (https://dergipark.org.tr/tr/pub/higheredusci) Editörler Kurulu ile İngilizce Dil Editörleri toplantısı İncirharmanı Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Dergilerin Baş  Editörleri Prof. Dr. Taner BAYRAKTAROĞLU, Doç. Dr. Zehra Safi ÖZ, Alan Editörleri Prof. Dr. Hale Sayan ÖZAÇMAK, Prof. Dr. Meryem Akpolat FERAH,  ve Editör Yardımcısı Dr. Öğrt. Üyesi Şükran ÖZTÜRK ile Editör Yardımcısı Emine FİDAN, Yüksek Okul Müdürü Öğretim Görevlisi Okşan DAĞLIBölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Cansu Ünal DOMBAYCI, Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr.İnan TEKİN, Dr.Öğr.Üyesi Ümran ÜSTÜNBAŞ, Öğretim Görevlisi Ali ORHAN, Öğretim Görevlisi Eda Baki ZENGİN, Öğretim Görevlisi Hazal Gül İNCE TUGAYTİMUR ve Öğretim Görevlisi Sevilay YILDIRIM katıldı.

Toplantıda Dergilerin çalışma ve yayın politikası, yazıların editöryal süreçleri ile iş akışı gözden geçirildi. Ulusal dizinler ile uluslararası dizinlerdeki güncel durum, yayın kalitesi ve içeriğinin arttırılması için yapılacaklar konuşuldu. Karşılıklı görüş alışverişleri sonrası verimli çalışmalar dileyerek toplantı başarıyla tamamlandı.


Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi ( Ön Kapak )
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin