MAKALE HAZIRLAMA DESTEK OFİSİ

MAKALE HAZIRLAMA DESTEK OFİSİ

Makale Hazırlama Destek Ofisi, tüm BEÜ akademik personeline bilimsel İngilizce makaleleri için “hata düzeltme” danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla 2013-2014 akademik yılında BEÜ YDYO bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Makale kontrol ve düzeltme hizmeti, alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi öğretim elemanlarınca ücretsiz ve gönüllü olarak sunulmaktadır. Ofisimiz, Türkiye’deki üniversitelerde hizmet veren ilk Makale Hazırlama Destek Ofislerinden biridir.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Makale Kontrol ve Düzeltme oturumları, yüz yüze danışmanlık hizmeti vermek ve makalelerin dil bilgisi ve kelime kullanımı açısından geliştirilmesi ile ilgili önerilerde bulunmak için BEÜ İncirharmanı Kampüsü YDYO binasındaki ofisimizde gerçekleştirilmektedir. Ofisimiz sadece dergilere gönderilmek üzere hazırlanmış makaleler için hizmet vermektedir. Kesinlikle çeviri ya da randevusuz makale kontrol ve düzeltme hizmeti verilmemektedir.

Ofisimizin sunduğu hizmetten yararlanmak için lütfen aşağıdaki çevrimiçi Randevu Talep Formunu doldurunuz. Randevu talep formunu doldurduğunuz tarih ile randevu talep ettiğiniz tarih arasında, makalenin tarafımızdan incelenebilmesi için randevular başvurunuzdan en erken bir hafta sonrasına verilebilmektedir.

  • Başvuru formunu doldurduğunuz gün ya da bir sonraki gün, bizden (a) başvurunuzu aldığımızı onaylayan ve (b) kiminle çalışacağınız bilgisini içeren bir e-posta alacaksınız.
  • Makaleniz kontrol ve düzeltme için sıradaki öğretim elemanına yönlendirilecektir. 
  • Makalenizin kontrol ve düzeltilmesi için atanan öğretim elemanımız, kendisine uygun olan gün ve saati size e-posta ile bildirecek.

*Lütfen randevunuza gelirken makalenizin bir kopyasını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

OFİSİMİZİN ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğretim Görevlisi Soner SÖZLER (Ofis Başkanı)

Öğretim Görevlisi Ulaş KOÇAK

Öğretim Görevlisi Merve DEMİR

Öğretim Görevlisi Ezgi SARIBAŞ

İLETİŞİM

Ofisimizden randevu almanın tek yolu aşağıdaki online formu doldurmaktır. Diğer konularla ilgili bize beunproofreading@gmail.com e-posta adresinden ya da 0372 266 58 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (Lütfen neden aradığınızı belirtiniz ve ofis başkanımız İng. Okt.Soner SÖZLER ile görüşünüz.)

RANDEVU TALEP FORMU

Randevu talep formunu doldurduğunuz tarih ile randevu talep ettiğiniz tarih arasında, makalenin tarafımızdan incelenebilmesi için randevular başvurunuzdan en erken bir hafta sonrasına verilebilmektedir.

Generated with MOOJ Proforms Basic 1.2
* Gerekli bilgi (bos birakilamaz).
Adı Soyadı *
Ünvan *
Fakülte/Bölüm *
E-posta *
Ofis Tel *
Cep Telefonu *
Danışmanık Hizmeti için kaçıncı başvurunuz? *
Lütfen danışmanlık istediğiniz tarihi aralığını yazınız. *(Formu doldurduğunuz tarihten itibaren en erken 1 hafta sonrasını talep ediniz) *
Yazınızdaki anahtar kelimelerin açıklamalarını yazınız. *
Hazırlamış olduğunuz makale içeriğini yükleyiniz *
"Ayarlanan randevu günü ve saatine mazeret bildirmeksizin katılamamam durumunda çalışma talebimin iptal edilmesini ve aynı makale için yeniden yardım talep etmeyeceğimi onaylıyorum." *

İletişim

BEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu

 Tel: +90 372 266 58 85 Fax: +90 372 266 54 56 ydyo@beun.edu.tr Posta Kodu: 67600 Kozlu - ZONGULDAK