Hizmetler

Makale Hazırlama Destek Ofisi

MAKALE HAZIRLAMA DESTEK OFİSİ

Makale Hazırlama Destek Ofisi, tüm BEÜ akademik personeline bilimsel İngilizce makaleleri için “hata düzeltme” danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla 2013-2014 akademik yılında BEÜ YDYO bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Makale kontrol ve düzeltme hizmeti, alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi öğretim elemanlarınca ücretsiz ve gönüllü olarak sunulmaktadır. Ofisimiz, Türkiye’deki üniversitelerde hizmet veren ilk Makale Hazırlama Destek Ofislerinden biridir.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Makale Kontrol ve Düzeltme oturumları, yüz yüze danışmanlık hizmeti vermek ve makalelerin dil bilgisi ve kelime kullanımı açısından geliştirilmesi ile ilgili önerilerde bulunmak için BEÜ İncirharmanı Kampüsü YDYO binasındaki ofisimizde gerçekleştirilmektedir. Ofisimiz sadece dergilere gönderilmek üzere hazırlanmış makaleler için hizmet vermektedir. Kesinlikle çeviri ya da randevusuz makale kontrol ve düzeltme hizmeti verilmemektedir.

Ofisimizin sunduğu hizmetten yararlanmak için lütfen aşağıdaki iletişim başlığındaki adımları takip ediniz. Başvuru tarihiniz ile randevu talep ettiğiniz tarih arasında, makalenin tarafımızdan incelenebilmesi için başvurunuzdan en erken bir hafta sonrasına   randevu verilebilmektedir.

  • Başvurunuzu oluşturduğunuz gün ya da bir sonraki gün, bizden (a) başvurunuzu aldığımızı onaylayan ve (b) kiminle çalışacağınız bilgisini içeren bir e-posta alacaksınız.
  • Makaleniz kontrol ve düzeltme için sıradaki öğretim elemanına yönlendirilecektir. 
  • Makalenizin kontrol ve düzeltilmesi için atanan öğretim elemanımız, kendisine uygun olan gün ve saati size e-posta ile bildirecek.

OFİSİMİZİN ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğretim Görevlisi Soner SÖZLER (Ofis Başkanı)

Öğretim Görevlisi Ulaş KOÇAK

Öğretim Görevlisi Gizem PARSOVA

Öğretim Görevlisi Merve DEMİR

Öğretim Görevlisi Ezgi SARIBAŞ

Öğretim Görevlisi Ali ORHAN

İLETİŞİM

Ofisimizden randevu almak için  beunproofreading@gmail.com e-posta adresine adınızı-soyadınız fakülte ve bolümünuzü belirten e-posta atmanız yeterlidir. Sözkonusu e-postaya düzenlenmesini istediğiniz makaleyi word formatında eklemeniz gerekmektedir. Bunun dışında başvurmak istediğiniz bir konu olur ise  0372 266 58 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (Lütfen neden aradığınızı belirtiniz ve ofis başkanımız Öğretim Görevlisi Soner SÖZLER ile görüşünüz.)

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin